top fight logo export web
whittaker costa

Whittaker analyzuje svůj zápas s Costou a ukazuje na největší rozdíly

Robert Whittaker věří, že Paulo Costa možná zvedá těžší váhy na benchpressu, ale s ohledem na bojové kvality je dobrou úroveň pod ním.

Jestli chce Paulo Costa opět útočit na přední příčky střední váhy, potřebuje k tomu jednoznačně skalp Whittakera. Patrně neexistuje lepší způsob, jakým by do světa  mohl vykřičet své ambice.

Potíž je zejména v tom, že je „Reaper“ mnohými považován za jakéhosi nekorunovaného krále divize. Kromě šampiona Adesanyii se v posledních letech dokázal vypořádat s každou hrozbou. A to se pral s takovou elitou, kterou představuje Jared Cannonier, Marvin Vettori, Darren Till či Yoel Romero.

Robert Whittaker zvitezil na turnaji UFC
Whittaker

Přibude do této kolonky i Paulo Costa?

„Myslím si, že je Paulo tvrdý bojovník a k zápasu s ním přistupuji s veškerým možným respektem. Koneckonců žádného ze svých soupeřů neberu nadarmo. Pouze se domnívám, že co se týče bojových dovedností, jsem na tom určitě lépe,“ pronesl Whittaker v Submission Radiu.

„V boji disponuji více zbraněmi, kterými mohu hrozit. Jsem dobrou jednu kvalitativní úroveň nad ním. Jediná věc, kde bych mohl prohrát, je benchpress, tam pravděpodobně unese větší váhy, jinak jsem lepší na celé čáře. Postoj, taktická připravenost, bojové IQ, grappling, wrestling. Cokoliv on bude chtít provést, já budu kontrovat,“ věří Whittaker.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!