top fight logo export web
costa vettori

Whittaker bude v odvetě s Adesanyou úplně jiný člověk, myslí si Vettori

V únoru příštího roku se nám ve střední váze uskuteční odveta mezi Robertem Whittakerem a šampionem Israelem Adesanyou. Kdo vyhraje?

Adesanya je ve střední váze UFC naprosto neomylný a je také právě jediným kamenem úrazu, který Whittakera v posledních letech potkal. Jinak si bývalý šampion vede naprosto skvěle a své kvality potvrdil v bojích s takovými zabijáky, jako jsou Till, Cannonier či Gastelum.

Dana White tedy Roba za jeho výkony ocenil novou titulovou šancí, jíž se dočká v únoru příštího roku. A takový Marvin Vettori už teď dobře tuší, že se diváci dočkají skvělé bitvy, jíž dost možná okoření nějaké překvapení.

„Očekávám naprosto odlišeného Roba, než jakého jsme mohli vidět v prvním duelu s Israelem. Tento Rob bude více vyspělý, více zdatný a také lépe připravený. Izzy udělá moc velkou chybu, pokud k tomuto duelu přistoupí lehkovážně,“ říká Vettori.

Proč tedy Whittaker v prvním duelu Adesanyovi podlehl? „Tehdy Izzyho příliš nikdo moc ještě neznal a podle mě se v něm i sám Rob spletl. Nechal se lapit do té hype pasti a šel si za každou cenu pro ukončení. Bojoval ve stylu zabij nebo budeš zabit. Teď už ale sám ví, že to bylo špatně. Do odvety mu dávám opravdu vysoké šance,“ podotkl.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.