top fight logo export web
islam makhachev robert whittaker charles oliveira

Whittaker důkladně zanalyzoval, proč Makhachev přemůže Oliveiru

Robert Whittaker přišel s důkladnou analýzou, podle které se Oliveira stane obětí svého ega, a proto s Makhachevem jasně prohraje.

Jeden z největších zápasů letošního roku se uskuteční už za tři týdny a napětí před bojem tedy logicky začíná stoupat. Jak Oliveira, tak i Makhachev mají precizně propracovanou zem, jenom oba trochu jiným způsobem. Zatímco jeden ovládá brazilské jiu jitsu, druhý disponuje dagestánským grapplingem. Která z těchto zbraní je silnější?

Islam Makhachev predikce
Islam Makhachev

Makhachev ovládá zem

„Kdybych byl sázkař, kterým nejsem, podal bych na Makhacheva,“ řekl Whittaker v interview u Jamese Lynche. „Minulost nám ukázala, že Oliveiru není vůbec náročné stáhnout na zem. Ve skutečnosti má velmi slabou obranu proti strhům, což je dáno tím, že pevně věří ve své jiu jitsu a nevadí mu bojovat v pozici, kdy leží zády k žíněnce,“ zanalyzoval.

„Kdyby to byl čistě postojářský souboj, tak věřím Oliveirovi, protože je přímočarý, agresivní, rád chodí do výměn a má hodně tvrdá kolena a lokty. Na zemi mi ale přijde, že ho jeho ego stahuje dolů. Příliš moc spoléhá na své jiu jitsu, a přitom opomíjí kvality soupeře. A Makhachev je velmi, velmi prvotřídní zemař. Nejvyšší úroveň grapplingu,“ vyjádřil se Whittaker.

Podobně to vidí i sázkové kanceláře, které v tuto chvíli favorizují ruského borce. Ten sice ve své kariéře ještě nepotkal velké jméno, ale zato bývá ve svých zápasech naprosto dominantní.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!