top fight logo export web
Adesanya Whittaker 2

Whittaker i navzdory prohře vysvětluje, proč je trilogie s Adesanyou nevyhnutelná

V rámci vzájemných soubojů to má Whittaker proti Adesanyovi nyní 0-2, přesto věří, že je trilogie nevyhnutelnou záležitostí.

„The Reaper“ býval šampionem střední váhy, který poslední léta projížděl celou divizí jako nůž máslem. Pak se ale znenadání objevila nová nigerijská síla, která dokázala předčít Whittakerovy schopnosti a mistrovské žezlo si vzala do své moci.

„Věděl jsem, že je Izzy skvělý kickboxer, ale pořád mi přijde, že jsou v jeho stylu mezery, kterých by se dalo využít. Už teď jsem cítil, že jsem v zápase udělal dost, abych ho vyhrál, proto jsem byl tak zaražen, když jsem slyšel oficiální výsledek,“ odhalil jedenatřicetiletý bijec.

„Jak je Izzy na tuhle váhu velký, jak má ohromné rozpětí paží, to mu to dovoluje diktovat tempo. Věřím proto, že u pásu zůstane do té doby, než si k němu najdu cestu potřetí. A upřímně musím říct, že je ta trilogie naprosto nevyhnutelná, jelikož zase plánuji porazit všechny soupeře, co se mi postaví do cesty,“ sdělil Reaper na tiskové konferenci.

Whittaker je mnohými označován za šampiona lidu a na podporu svých fanoušků se bude muset opět spoléhat, až se opět pokusí prodrat na samotný vrchol. V cestě mu tentokrát mohou stát taková jména, jako jsou Marvin Vettori, Paulo Costa či Sean Strickland. Logiku by nicméně mohla dávat i odveta s Derekem Brunsonem, zatímco o titul by nově měl zabojovat Jared Cannonier.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.