top fight logo export web
Pro odvetu s Adesanyou nechám v kleci všechno, slibuje Whittaker. Šampion má ale zatím jiné plány...

Whittaker: Stále věřím, že jsem nejnebezpečnější muž v divizi

Robert Whittaker doufá, že si výhrou nad Vettorim vysloužil novou šanci v boji o titul. Pokud ovšem ne, tak nevadí. Porazí všechny, kdo se před něj postaví.

Australský Reaper kdysi vládl divizi střední váhy UFC, než se zde ovšem objevil nigerijský přízrak Israel Adesanya. Rázem to byl on, kdo si zabral trůn jenom pro sebe a Whittakera dokonce dvakrát porazil.

Ačkoliv byl zejména druhý výsledek trochu sporný, na způsob se historie neptá. Reaper je momentálně druhým papírově nejsilnějším zápasníkem v divizi a udělá vše, co je v jeho silách, aby se stal tím prvním.

„Jsem jako žoldák na své misi. Neustále se zlepšuji a neustále kráčím kupředu. Mým cílem je získat zlato a udělám vše, co bude v mých silách, aby se mi to podařilo,“ řekl Whittaker na tiskové konferenci v Paříži, kde pár chvil předtím takticky vymazal Marvina Vettoriho.

„Stále věřím tomu, že jsem tím nejvíce nebezpečným mužem v divizi. Israel je šampion, dvakrát mě porazil, klobouk dolů před ním, ale já si stále myslím, že jsem nejnebezpečnějším bojovníkem. Je to dáno nejenom tím, že porážím všechny soupeře, ale já je doslova ničím. Vymazávám je. Beru jim radost z bojování,“ poukazoval.

Robert Whittaker forma

Adesanya: Rob má smůlu, že působí v mé éře

Že to Whittaker nemá nejjednodušší, to přiznává i sám Israel Adesanya. Podle něj se Rob nachází údajně ve špatné době.

„Rob má tu smůlu, že působí v mé éře. Kdybych tu nebyl, on by byl šampionem. Proto mě jeho zápasy už ani nijak nepumpují, neboť je předem jasné, jak dopadnou,“ pronesl Adesanya ještě před turnajem v Paříži.

„Ano, podívám se na jeho fight s Marvinem Vettorim, ale jakékoliv vzrušení z něho předem vyprchává. Rob je mnohem komplexnější bojovník, má lepší striking a osobně bych řekl i mnohem lepší grappling. Marvina může dostat do pořádných problémů,“ zněl šampionův výrok.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!