top fight logo export web
c720bc0480a2b94c965fc66029abaf1cd98f5288

Whittaker: Trashtalk na mě neplatí, v zápase Tilla provedu peklem

Záživnou porci zápasů nám v Abú Dhabí 25. července uzavře bitva dvou zvučných postojářů ze střední váhy mezi Robertem Whittakerem a Darrenem Tillem. A je to právě první jmenovaný, který se touží opět probít na samotný vrchol žebříčku, odkud bude vyhlížet znovuzískání svého ztraceného trůnu.

Robert Whittaker (20-5) nezažíval v posledních měsících zrovna snadné období. Kromě zranění se potýkal také s osobními problémy, které si pořádně nedokázal vyřešit ani do zápasu s Israelem Adesanyou, jemuž podlehl ve druhém kole na KO.

Od této osudové prohry uběhlo již více než osm měsíců a slavný australský „Reaper“ opět hlásí, že dostal hlad, a tak mu UFC předhodilo pořádné sousto v podobě Darrena „The Gorilly“ Tilla (18-2-1), jenž naposledy v těsném bodovém poměru přemohl Kelvina Gasteluma.

till_whittaker

Till se zejména v posledních dnech dost vybarvil. Začal rozjíždět více trashtalků a zároveň se pokusil Whittakera slovně rozhodit. Na něj však žádný z těchto pokusů neplatil.

„Darren si může říkat, co jen chce. Nezajímá mě, jestli se snaží být zajímavý nebo cool, pro mě je důležitý jen den zápasu,“ uvedl v Submission Radiu bývalý šampion divize střední váhy.

„Myslím si, že Till není špatný a že toho má ve svém arzenálu celkem hodně, ale kdybych nás měl porovnat, tak ho ve všech směrech předčím. Chci to s ním v kleci vyřídit hodně rychle. Jsem připraven ho provést peklem,“ uvedl stručně. A dle prvotních ohlasů to vypadá, že za sebou bude mít i četný zástup fanoušků, kteří mu budou přát, aby svou předpověď naplnil. 

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.