top fight logo export web
Pro odvetu s Adesanyou nechám v kleci všechno, slibuje Whittaker. Šampion má ale zatím jiné plány...

Whittakerův tým je nemožný, díky jeho neschopnosti možná žádný zápas nebude, zlobí se Adesanyův trenér

Že je duel mezi Adesanyou a Whittakerem upečen, to zase taková pravda není. Vyzývatelův tým je prý v jednáních příliš neschopný.

Adesanyův trenér Eugene Bareman není zrovna člověkem, který by měl Whittakera příliš v lásce. Vždy, když mohl, si jeho směrem neodpustil utrousit nějakou poznámku, která se častokrát týkala jeho nedostatečné bojové kvality. Tentokrát se ale přeci jen zaměřil na lidi okolo něho.

„Robův tým a zejména ten jeho úžasný manažer vůbec nejsou schopni kloudně vyjednávat. To jsou tak nekompetentní lidé, kteří nejsou schopni domluvit ani jeden titulový fight. Přijde mi to, jako bychom jednali s bandou naprostých pitomců,“ nebral si servítky Bareman, jehož hlas zněl v Submission Radiu.

„Myslím si, že by bylo nejrozumnější, kdyby ta jednání byla ponechána jenom na nás. Chcete titulový zápas? My to zařídíme a vy jen držte hubu a krok. Pokud se do toho bude stále plést ten Robův manažer, je možné, že k žádnému fightu ani nakonec nedojde!“ pohrozil.

Netřeba zbytečně vyvolávat paniku, UFC si fight mezi Whittakerem a Adesanyou velice přeje, a tak je zřejmé, že i přes počáteční potíže si najde cestu, jak jej zrealizovat. A pokud vše půjde podle současných plánů, dočkáme se ho 12. února na turnaji UFC 271.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.