top fight logo export web
c256a7225989d822581c7821e929bf9126b37984

Wilder: Prohry se nebojím. Hodně lidí má rádo ty příběhy, ve kterých hrdinové povstanou z popela

Deontay Wilder se ve svém tažení, které mimo jiné zahrnuje i odvetu s Tysonem Furym, nezaměřuje jen na svá osobní čísla. Důležité je pro něho hlavně odhodlání, s nímž přichází úspěchy. A když se spadne, tak to nevadí, lidé milují napínavé příběhy.

Lehce se to říká někomu, kdo prozatím ještě nikdy neprohrál, ovšem s ohledem na jeho slova má jistou pravdu. Udržet si neporazitelnost je kolikrát téměř nemožné, obzvláště když někdy stačí jenom jeden přesný (nebo šťastný) úder a náhle je po všem.

Deontay Wilder se nebojí odvety

„Prohra nebo remíza, co na tom záleží, občas jsou tyhle věci potřeba. Nikdo z nás není neporazitelný, spíše je důležité, jak se k tomu postavíte psychicky. Pokud jste správně mentálně naladěni, váš hlad po úspěších nikdy nepomine,“ vysvětloval The Bronze Bomber.

V současnosti se mluví o jeho odvetě s Tysonem Furym, která by již brzy měla být potvrzena a zároveň by nám mohla napovědět, jak moc by se s případnou prohrou jeden nebo druhý popasovali. Samotné šance jsou dost možná 50 na 50. 

„Občas je potřeba, aby člověk prohrál, má-li se stát šampionem. Prohra vás donutí víc trénovat a vypilovat věci, které jste dříve jenom přehlíželi. Spousta lidí si to tak přeje. Všichni milují příběhy, ve kterých člověk povstane z mrtvých a stane se hrdinou. Požehnání všem, co vlezou do ringu. Nasazují své životy jen pro lidské pobavení,“ doplnil aktuální král WBC.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.