top fight logo export web
0be35f4a66a5da9ecfcdee3c58607fc0cfb2295b

Wonderboy Thompson vysvětluje, proč by jako další měl bojovat o titul

Sotva jsme se v rámci velterové váhy dočkali jednoho titulové souboje, ale už se nám hlásí o slovo několik dalších vyzyvatelů.

Jedním ze „staronových“ uchazečů je i uznávaný veterán Stephen Wonderboy Thompson. Ten má aktuálně na kontě dvě výhry v řadě, přičemž naposledy přemohl nebezpečného ranaře Geoffa Neala. Ačkoliv se jedná o slušňáka, s trochou drzosti si nyní řekl o titulový zápas.

Důvod, proč tak Thompson činí, je jasný. Kamaru Usman je považován za nejlepší velterovou váhu současnosti, která navíc vymýtila téměř celou divizi. Z nejlepší desítky žebříčku zbývají už jenom dva soupeři, kteří ještě vzdorují. A jeden by rád šel „na popravu“ jako další.

Stephen Thompson chce v UFC zápas o titul

„Když to tak vidím, jsem jediným bojovníkem z nejlepší pětky, se kterým se ještě Usman neutkal. Hádám tedy, že jsem dalším v pořadí. Nemám snad pravdu?“ napsal Thompson na svém Twitteru. „Mimochodem, skvělý výkon proti Burnsovi, šampione,“ podotkl.

I když je Wonderboyovo volání založeno na logických základech, Dana White upřednostní finančně lákavější řešení. A to v současné chvíli představuje „Největší grázl“ Jorge Masvidal. Hovoří se o tom, že by on a Usman mohli vévodit nové sérii The Ultimate Fightera.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.