top fight logo export web
Tyron Woodley motivace

Woodley: Colby je chytrý, ví, že proti Jorgemu nemá žádnou šanci, bude se to jen snažit uválet

Tyron Woodley zatápí pod kotlem a snaží se Colbymu Covingtonovi co nejvíce snížit sebevědomí.

Dle bookmakerů má bitva mezi Covingtonem a Masvidalem jasného favorita, jímž je první jmenovaný bojovník.

Podíváme-li se na to však z vícero úhlů pohledů, zejména těch, co nám nabízí mnozí zápasníci z UFC, zjistíme, že to tak jednoznačné nebude. Paradoxně se už teď mnohem více bojovníků staví na stranu Jorgeho Masvidala.

Důvodem mají být bohaté zkušenosti, které floridský rváč za ta léta pobral. Oba borci se totiž dlouhá léta potkávali na tréninku v ATT gymu, kde podnikali společné tréninky i sparingy.

„Masvidal je jedním z nejchytřejších bojovníků v celém UFC a také jedním z nejlepších postojářů vůbec. Colby není hloupý, on to ví. Ví, že proti Jorgemu nemá žádnou šanci. Proto se to bude snažit od prvních sekund tahat na zem. Bude se snažit o ryzí wrestlingový zápas a bude se pokoušet to celých pět kol držet na zemi,“ zanalyzoval Woodley.

„Bohužel pro něho, Jorgeho obranu proti strhům nelze podceňovat. Pevně věřím, že na Colbyho bude připravený a přijde s nějakou svou parádičkou v podobě naskočeného kolena, čímž ukončí zápas a vyhraje na KO,“ dedukuje.

„Colby se chová jako blbec, ale hlupák to není. Ví, že ho proti Masvidalovi čeká velmi náročná bitva, kterou může vyhrát jedině na zemi. Protože to ale bude na pět kol, tak silně pochybuji, že se mu to povede. Skutečně věřím ve výhru Jorgeho,“ řekl Woodley pro MMA Junkie.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.