top fight logo export web
d59f242d92a0608f568ac7623aeb09b5cb586a44

Woodley poslal varovný vzkaz do divize střední váhy: Někdo by vám tam měl jít konečně udělat pořádek

Současný šampion velterové váhy Tyron Woodley nám prozradil, jaké jsou jeho plány pro rok 2019. Ty zahrnují dva souboje v jeho původní hmotnostní kategorii a pak přesun o stupínek výše.

„The Chosen One“ může být nezpochybnitelným králem divize do 77,1 kg, avšak s tímto statusem se on sám rozhodně smířit nehodlá. Ve hře je totiž mnohem více, a jak nám už jednou bylo řečeno například takovým Dustinem Poirierem, člověk by se měl neustále překonávat a zkoušet přijímat jenom ty největší výzvy. Pravý mistr se totiž pozná tak, když porazí jiného.

Woodley poslal varovný vzkaz do divize střední váhy

„Půjde-li vše podle plánu, mohl bych se ve střední váze objevit už koncem roku,“ navnadil Woodley své fanoušky v show Ariela Helwaniho. „Nejprve vyklidit svou třídu a pak jít nastolit pořádek do té druhé, kde bude šampion buďto Gastelum, nebo Whittaker, což jsou ve své podstatě oba také ‚velteráci‘ jako já. Jediný rozdíl mezi námi je v tom, že oni nevědí, jak ty kilogramy shodit,“ vysvětloval.

První věc, s jakou se Tyron bude muset vypořádat, je Kamaru „The Nigerian Nightmare“ Usman, s nímž se utká na UFC 235 v lasvegaské T-Mobile Areně. Jedná se o protivníka, jehož skóre zdobí čtrnáct výher a jenom jedna porážka, která přišla už před více než třinácti duely. I tak Woodley zůstává minimálně papírovým favoritem.

„Divím se, že ten zápas UFC vůbec dovolilo. Nechci shodit Usmanovy kvality, ale ještě na mě není připravený. Není dostatečně zkušený, aby se byl schopný vypořádat s tím, co pro něj mám nachystáno,“ prohlašoval sebevědomý šestatřicetiletý vladař, který byl vůbec tím prvním, kdo porazil Darrena Tilla, jenž se tehdy nacházel v ještě lepší pozici, než je momentálně Usman.

„Jak se na mě hodlá připravit? Pokusí se se mnou bojovat na zemi? Nebo se mě bude snažit vyčerpat? Budou jeho údery tvrdší než ty moje? Možná se mě pokusí přechytračit svou inteligencí, ale stále to nic nemění na tom, že to je mladší a ještě ne tak zkušená verze mě samotného,“ poukázal Woodley, v čem tkví nad Nigerijskou noční můrou jeho výhoda. 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!