top fight logo export web
chimaev covington

WOW! Dana White se podělil o plány do příštího roku. Tohle jsou pecky, na které se máme připravit

Sice pomalu, ale zato jistě se nám rok 2022 blíží ke svému konci, proto i šéf UFC začíná spřádat plány na rok příští.

Doposud máme potvrzené tři lokace. UFC 283 se podívá do Brazílie, UFC 284 do Austrálie a UFC 285 do Británie. Předpokládá se, že UFC 284 bude headlinovat dvojice Volkanovski – Makhachev a UFC 285 pro změnu Usman – Edwards.

Na co dalšího se ale můžeme připravit?

„Vždy přibližně v tomto období se s týmem sejdeme a začneme spřádat plány na příští rok. Vždy se snažíme přijít s nějakou inovativní myšlenkou, která opět podpoří v lidech zájem o bojové sporty,“ promluvil prezident největší MMA organizace pro Yahoo Sports.

„Většinou se jedná o posouvání hranic UFC do nového území a tentokrát, věřte tomu nebo ne, dokonce jednáme o tom, že bychom uspořádali turnaj na fotbalovém stadionu v Británii. Je to ale dost nevyzpytatelná věc kvůli počasí. Rozhodně to ovšem zvažujeme,“ řekl.

A dál? „Chystáme pro fanoušky velké překvapení. Z UFC 285 bychom rádi udělali večer velterových vah. Hlavní zápas Kamaru Usman vs. Leon Edwards, to je verbálně domluvené, a hlavní předzápas Colby Covington vs. Khamzat Chimaev. To sice domluvené není, ale opravdu se mi tenhle matchup líbí. Chci ho. Přeji si ho a udělám maximum, abych ho lidem doručil,“ prozradil White.

Velkým lákadlem bude i návrat Conora McGregora. „Conor se k nám připojí nejdříve až v druhé třetině roku. S jeho nohou nechceme nic riskovat, a navíc se musí udržet šest měsíců v testovacím poli USADA, kde nyní chyběl. Takže když si to spočítáte, jeho návrat nebude možný dříve než v dubnu.“

Sef organizace UFC Dana White
Dana White

A případný McGregorův soupeř?

„Odpověď je stále stejná. Počkáme si a uvidíme, co se bude v době jeho návratu dít, kdo bude volný a co bude chtít sám Conor. Za sebe navrhuji čtvrtý zápas s Dustinem Poirierem, protože ten příběh mezi nimi stále není uzavřený. Zajímavý může být také Michael Chandler, kdyby náhodou teď Dustina porazil. Pak se můžeme bavit i o nějakém boji o titul,“ přiznal vrchní boss UFC.

Velmi nahlas bývá i takový Jorge Masvidal ovšem. Ten volá ale hlavně po titulu… „Je úplný nesmysl, aby Jorge šel teď o titul. Nechci se ho nějak dotknout, ale má tři prohry v řadě. Svou šanci si musí zasloužit, pro začátek ideálně duelem s Gilbertem Burnsem,“ vyjasnil White.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!