Top-Fight.cz - bojové sporty
conor mcgregor forma

Že v této trilogii půjde naprosto o všechno, to potvrzuje i intenzita Conorovy přípravy.

Irský Notorious, ač to sám veřejně nepřiznává, si je nepochybně moc dobře vědom, na jakém rozcestí se nachází a co by ho čekalo, kdyby náhodou svůj příští zápas prohrál. Protože si tuto trilogii sám vyžádal, rozhodl se do ní také vynaložit veškeré možné úsilí, aby ji vyhrál.

„Všechen respekt Dustinovi, ty kopy do lýtka rozhodly o celém výsledku posledního utkání. Nyní však pevně věříme, že jsme se dokonale připravili. Už by nás nemělo nic překvapit,“ sdělil veřejnosti McGregorův trenér John Kavanagh.

„Conor se nejvíce proslavil svým pohybem. To je něco, co se v něm snažíme znovu probudit a přinést zpátky,“ poukazoval na zásadní faktor, o němž většina expertů mluvila, že Notoriousovi teď chybí. Naposledy to zmínil třeba uznávaný veterán Stephen Wonderboy Thompson.

„Museli jsme se vrátit k našim kořenům. Teď už nevstoupíme do boje s ryze boxerskou mentalitou,“ ujistil fanoušky Kavanagh.

Trilogie mezi Dustinem a Conorem se uskuteční 24. července v Las Vegas. Celá T-Mobile Arena, která je mimochodem také domovem lasvegaských rytířů z NHL, by se měla zaplnit do posledního volného místečka. Vítěz této bitvy by se následně měl hlásit v boji o titul lehké váhy.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • WOW! Takto Conor McGregor ladí svou formu před trilogií s Poirierem – VIDEO