top fight logo export web
Yoel Romero ufc mma

Yoel Romero hodlá při svém debutu v Bellatoru někoho „zabít“

Už dlouho nezápasil, a tak se v něm nahromadila spousta energie, kterou teď hodlá nějak ventilovat.

Yoel Romero je jedním z těch bojovníků, jejichž muskulaturní postava a dynamit v rukou dokázaly u protivníků vždy budit respekt. Bohužel však ani on nedokázal zpomalit chod času, načež se stal pro UFC příliš drahým zbožím, a tak ho organizace musela propustit.

Láska ke sportu byla pro (dnes už) čtyřiačtyřicetiletého veterána silnější, a tak se rozhodl v branži zůstat, načež kývl na nabídku od Bellatoru, kde se mohl hned během prvního duelu představit proti Anthonymu Johnsonovi. Tato bitva později ale padla a spolu s ní i Romerův dlouho očekávaný debut.

„Fanoušci mě snad už brzo uvidí. Možná to bude v srpnu, ale ještě nevím, jestli půjde o střední anebo polotěžkou váhu,“ oznámil „Boží Voják“, jehož naposledy v kleci na body přemohl Israel Adesanya. To se stalo loni v březnu.

„Stále si myslím, že jsem vyhrál tři z pěti kol, ale co už, prostě se stalo. Nyní překypuji energií a potřebuji si ji na někom vybít. Už jsem dlouho nezápasil, takže to někdo pěkně schytá. Asi někoho rovnou zabiju,“ nebral si servítky kubánský veterán, který o jménu soupeře zatím může jen spekulovat.

„Na jménu mi nikdy nezáleželo. Postavím se před kohokoliv, koho mi organizace určí. Vrátím se brzy,“ doplnil Romero v interview pro „The Schma“.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.