top fight logo export web
1f41342efcf86d4bebb600af6bf71456e4d5d3ee

Z hrdiny psancem! Dillashawovi byla za látky zvyšující výkonnost na dva roky zastavena činnost

The United States Anti-Doping Agency (USADA) oficiálně suspendovala dnes již bývalého šampiona bantamové váhy T.J. Dillashawa na dva roky za užívání výkonu podporujících látek.

Není to tak dávno, co se Dillashaw rozhodl s celým bojovým světem podělit o informaci, že byl USADOU pozitivně testován. Sám tedy předem řekl něco, co bylo stejně neodkladné, avšak my si dnes můžeme s jasnou přesností říct, o jaký druh zakázané látky šlo.

Jak uvedla americká antidopingová společnost, Dillashawovi byl v těle nalezeny stopy erythropoietinu (EPO), což je přesně ta látka, na níž jeho sok Cody Garbrandt upozorňoval už v roce 2017 – před jejich prvním vzájemným střetem.

Z wiki: Erythropoietin (EPO) is a hormone naturally produced by the kidneys. However, this hormone can be artificially produced to improve the performance of, for example, athletes or cyclists by injection.

Dle Garbrandtova předchozího tvrzeníí T.J. nejenomže ujížděl na této „droze“, ale navíc učil i ostatní členy týmy Alpha Male, jak ji užívat, aniž by se na to přišlo. Jde o látku, kterou lze být uměle vyrobena a která následně zvyšuje výkony sportovců.

Protože se o Dillashawově podvádění v rámci jeho bývalého týmu vědělo už dříve (pouze chyběly důkazy) můžeme si být téměř stoprocentně jisti, že neexistuje cesta, jak by se z trestu mohl vymanit. Jak to přijme veřejnost a jak moc se to dotkne jeho předchozích úspěchů, to ještě uvidíme.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!