top fight logo export web
mcgregor film herec

Z klece na filmové plátno. Conor McGregor se dočká velké role

Popularita Conora McGregora sahá daleko za stěny oktagonu. Nově se s irskou hvězdou budeme setkávat i v hlavních rolích na filmových plátnech.

Notorious to měl vždy v sobě. To, jak dokázal budit pozornost, promovat zápasy, by se neobešlo bez jistého hereckého umu. Doposud se ovšem v první řadě soustředil na svou bojovou vášeň, avšak s přibývajícím věkem jí už tolik pozornosti věnovat moct nebude.

Jak uvedla Irova oficiální zástupkyně, Conor dostane přední roli ve filmu Hrozba smrti. Jedná se o remake z roku 1989, kde si zahrál i Patrick Swayze.

„Conor McGregor je velmi nadšený, že může jít rozvinout svou už tak bohatou kariéru do Hollywoodu. Ačkoliv jeho prioritou i nadále zůstává bojování, považujeme tento krok za začátek další úspěšné cesty v McGregorově životě. On sám se nemůže dočkat, až začne natáčet.“

Ve snímku Hrozba smrti by měl působit také známý herec Jake Gyllenhaal. Jaká role však čeká na Conora, to nebylo potvrzeno. Rozhodně ale nepůjde o nic malého.

Natáčení začne ještě nyní v srpnu v Dominikánské republice. Až se snímek zhotoví, vyjde na placené platformě Amazon Prime Video.

Závěrem se hodí připomenout, že McGregor není první MMA hvězdou, co se na velkém plátně objeví. Pravidelně ve filmech účinkuje například Randy Couture či Gina Carano. Hlavní roli si nedávno střihla Ronda Rousey a menší role zažili Georges St.Pierre, Quinton „Rampage“ Jackson nebo Valentina Shevchenko.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!