top fight logo export web
Sean Strickland vysledky

Z křesťanů i muslimů si dělám srandu, výhrůžky smrtí mi přijdou zábavné, udivuje zápasník UFC

Sean Strickland vyhledává nebezpečí nejen v nitru oktagonu, ale i mimo něj.

Některým lidem prostě obyčejný a nudný život nevyhovuje, tak si ho musí zpestřovat nevšední a mnohdy až nebezpečnou zábavou.

Kromě profesionálního MMA si Sean Stricklad jednou za čas rád vyhodí z kopýtka, povolí uzdu svým zábranám a utahuje si z lidí. Nejraději má ty nábožensky založené.

Sean Strickland je provokatér

„Rád si dělám srandu z lidí. Pokud si utahuji z křesťanů, říkají mi, že do mého života jednou vstoupí Ježíš a zachrání mě. Když si ale dělám srandu z muslimů, tak se okamžitě dočkám výhružek na životě,“ poodhalil.

A kterou z těchto odpovědí více respektuje? „Výhružky smrtí mi přijdou rozhodně zábavnější,“ odpovídal na dotaz svých fanoušků.

Sean Strickland je ovšem člověk, který by se nebál v kleci někoho zabít, jak sám řekl, jelikož je to součást tohoto sportu. Proto se jeho potrhlým nápadům a odpovědím nemůžeme ani divit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.