top fight logo export web

Z UFC vede jenom jedna cesta, a to je dolů, varuje zápasníky slavný hlasatel

I Bruce Buffer musel reagovat na nepokoje určitých zápasníků, kteří jsou kvůli platu ochotni opustit UFC.

Dá se říct, že je nyní vrchním lídrem tohoto odboje Francis Ngannou, který si pevně stojí za svým názorem. Pokud mu nebude rapidně zvýšen plat, tak prostě z organizace odejde. A je mu jedno, zdali je zde aktuálně šampionem nebo ne.

K této vypjaté situaci se proto musela vyjádřit i dlouhotrvající ikona, kterou vesměs každý správný MMA fanoušek musí znát. Je jí proslulý hlasatel Bruce Buffer.

„Tohle říkám, aniž bych tím chtěl kohokoliv urazit, ale z UFC vede jenom jedna cesta, a to je cesta dolů. Jakmile jednou projdete těmito dveřmi ven, stanete se pro svět irelevantním, to jenom v UFC můžete něco dokázat, budovat si zde značku a zvyšovat svou popularitu,“ nechával se slyšet.

„Proto využijte svého času moudře. Dělejte si promo, nabírejte sponzory, snažte se budit pozornost. Žádná jiná platforma vám takovou popularitu nezaručí,“ konstatoval na svém YouTube kanálu.

Tisíc lidí, a tudíž tisíc chutí, a tedy i zde to každý vidí jinak. Mnoho zápasníků se ovšem dožaduje okamžitého řešení problému, a proto si žádají buďto vyšší plat, anebo hledají východisko, jak z UFC zmizet. Jelikož ale mají s organizací platnou smlouvu, tak nemohou odejít dříve, než se z ní vybojují.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.