Top-Fight.cz - bojové sporty
Šampion Ngannou má nového soupeře! rozhodl Dana White. A co bude s Jonesem?

Francis Ngannou opět jednou vedení UFC zopakoval své podmínky, bez jejichž naplnění nepodepíše novou smlouvu.

Kamerunský Predátor bude už za týden obhajovat svůj pás těžké váhy proti Cirylu Ganeovi. Bez ohledu na výsledek této bitvy, pak před sebou bude mít dle platné smlouvy poslední zápas a po něm se stane svobodným mužem. Svobodný v tom smyslu, že bude moct jít tam, kam se mu jenom zlíbí, aniž by přitom čelil nějaké pokutě.

„Vím, že si mě chce UFC udržet a já sám bych v UFC rád zůstal, ale opakuji se, bez vyřešení mé finanční situace to nepůjde,“ dbal na svém požadavku Francis Ngannou, jenž po vyšší výplatě volá už minimálně celý dlouhý rok.

„Ne, už nebudu bojovat za nějakých 500 nebo 600 tisíc dolarů, tyhle časy jsou dávno pryč. Zasloužím si mnohem, mnohem více. Chci se ujistit, že si organizace cení mých kvalit,“ řekl Predátor, který si ještě nedávno musel půjčovat od přátel, během konference na stanici ESPN.

„Ty peníze jsou priorita, přes to nejede vlak. A také to, že chci výjimku pro zápas s Tysonem Furym. Tyson za mnou klidně přejde do UFC, nebude to problém, Dana White to určitě rád zařídí, ale musíte mi nejprve ukázat, že si mé přítomnosti ceníte,“ dodával Ngannou pod viditelným závalem emocí.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Za „pouhých“ 600 tisíc dolarů mě už v UFC bojovat neuvidíte, ohrazuje se Ngannou