top fight logo export web
Khabib Hasbulla magomedov

Za svou kariéru jsem budil větší zájem jak Khabib, pustil se do Orla rival Artem Lobov

Artem Lobov nevěří lidem, co svou kariéru zakončili bez porážky. Už i kvůli tomu, že je jejich rekord uměle vybudovaný a během své aktivní éry žádnou pozornost ani nebudili.

Pozornost je vesměs hlavním faktorem, kterým se UFC řídí, když se rozhoduje o skládání zápasů a o tom, kdo další bude bojovat o titul.

Artem Lobov zakončil svou profesionální MMA pouť se záporným skóre, ale zato o sobě může prý hrdě říci, že se nikdy nevzdal a vždy budil zájem.

„Pokud se podíváte na fotbal, nenajdete tam tým, který by neprohrál žádný zápas. Všichni jednou prohrají, tak to funguje v každém sportu. To je ten důvod, proč nevěřím lidem, kteří končí svou bojovou kariéru neporaženi, jelikož prohry jsou součástí reality,“ dal se do vyprávění Lobov.

„V každé činnosti jednou prohrajete, ať už se v životě věnujete čemukoliv. Ti, co zakončili svou kariéru bez porážky, se prostě jen snažili být opatrní, nechodili kupředu, nepřijímali výzvy, prakticky ani nebojovali,“ říkal Lobov, přičemž naschvál neuváděl žádná jména. Všichni ovšem pochopí, že tím cílil zejména na svého ruského rivala Khabiba Nurmagomedova.

„To je ten důvod, proč jsem v UFC budil větší zájem než jistí neporažení šampioni. Mé zápasy byly atraktivní, svižné, pozoruhodné. Vždy jsem se tlačil kupředu. Přesně to chtěli lidé vidět, násilí a agresivitu. Někdo nedokáže bojovat, a tak musí na titulovou příležitost čekat pět i více let. Jinému k titulu stačí dva zápasy,“ poznamenával rýpavě v Just Scrap Radiu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.