top fight logo export web
Zabit Magomedsharipov konec ufc

Zabit Magomedsharipov: Odešel jsem do důchodu, protože UFC nedodrželo slib

Talentovaný Zabit Magomedsharipov se nachází v předčasném důchodu, kam ho údajně neposlaly zdravotní komplikace, nýbrž porušené sliby ze strany organizace.

Ruský bijec, který měl nakročeno k titulu v pérové váze UFC, se záhy v kleci začal objevovat méně a méně častěji. Zabita doprovázela hlavně smůla, jelikož se mu několikrát zrušil zápas s Yairem Rodriguezem, ale zároveň trpěl na neplnění slibů ze strany organizace. Když se pak ještě objevily zdravotní komplikace, rázem bylo po všem.

„Důvody, důvody…,“ začal Magomedsharipov svůj monolog, v němž se vracel k celé situaci, proč pověsil MMA kariéru na hřebík. „Těch příčin je několik. Zaprvé bych uvedl hlavně to, že jsem neměl žádné boje. Po dobu dvou let jsem nevstoupil do klece. Byl jsem několikrát odmítnut. Pak se objevila nějaká zranění, ze kterých nebylo snadné se dostat. Prostě mnoho důvodů…,“ řekl.

„Nejpodstatnější ze všeho je ale to, že mi UFC nesplnilo slib, který mi dalo – měl jsem jít o titul. Slíbili mi jednu věc a dělali druhou. Něco mi slíbili a nesplnili to. To byl ten hlavní důvod, proč jsem se naštval,“ vysvětloval.

„Teď uplynul nějaký čas a já v sobě necítím touhu bojovat. Možná se vydám na dráhu kouče. Zajímá mě práce s malými dětmi. Baví mě je učit je a komunikovat s nimi. Jinak si od toho sportu chci na další rok nebo dva odpočinout. Třeba se ve mně časem opět zapálí ten oheň, ale to teď nedokážu říct,“ přiznal Magomedsharipov.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!