top fight logo export web
391e3e4fad2147d88ecd765b2ba7cb35d93df55e

Žádné slitování s Fergusonem! Dostal jsi šanci, tak teď nebreč, nebral si servítky manažer ruského Orla

Celou dobu se tu řešilo, zdali (a kdy) se Tony Ferguson s Khabibem Nurmagomedovem někdy v blízké budoucnosti utká, přičemž odpověď je zcela jednoduchá: Rozhodně ne!

„El Cucuy“ v době Khabibovy absence odmítl bojovat o pás prozatímního šampiona, kvůli čemuž si musel vyslechnout tvrdý ortel přímo z úst šéfa UFC: „Nechceš – nemusíš, ale svou další šanci si budeš muset zasloužit, protože až se Khabib vrátí, o titul si to rozdá s vítězem duelu Dustin Poirier – Max Holloway.“

Tony Ferguson od té doby, co bylo jeho jméno vynecháno z listiny kandidátů o titul, působí rozhořčeně a my se mu vůbec nemůžeme divit. Nechtěl ztrácet čas další bitvou o dočasný titul, který pro něho samotného v této chvíli už nic neznamená. Má nárok stát se právoplatným šampionem.

Kdo s ním však jeho názor rozhodně nesdílí, to je tým ruského Orla. Poté, co Ferguson vyslal do éteru několik dojemných vzkazů, jak se na něj zapomíná, se ozval Khabibův manažer Ali Abdelaziz, který uvedl: „Prosím tě, nechci slyšet žádné tyhle dojemné sračky. Odstoupil jsi od souboje s Maxem, co by tě vystřelil k podzimnímu zápasu s Khabibem. Všichni to tak pochopili, že prostě nechceš bojovat, tak nám tu teď hlavně nebreč.“

Sám ruský Orel se k Tonymu nechtěl chovat tak tvrdě jako jeho manažer, přesto potvrdil, že je rozhodnutí UFC spravedlivé. „Tony, jako zápasník si zasloužíš bojovat o titul, ale měl jsi svou šanci a tu jsi propásl. Já jsem diskvalifikovaný, a proto se s tebou nemůžu utkat. Kdo však může, to je Max (Holloway). Nebylo by fér mi odebrat pás, když jsem si ho tak těžce vybojoval – zápasil jsem 3x v devíti měsících, během nichž jsem i jednou obhajoval. Nerozumím tvé zlobě. Pokud spadneme, musíme vstát, tak žádné výčitky,“ reagoval Khabib.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!