top fight logo export web
muradov mma zapasnik

Žádný zákon jsem nikdy neporušil a kontakty s mafií nemám, brání se Muradov

Makhmud Muradov je pro Českou republiku nežádanou osobou. Spekuluje se o tom, že je zapleten do organizovaného zločinu.

Dlouho se pořádně nevědělo, proč Machovi nebylo prodlouženo vízum a proč mu bylo umožněno se jen vrátit do Uzbekistánu. Nová fakta okolo bojovníkova případu ovšem nevěstí nic dobrého.

Redakce Aktu.cz přišla s informací, že by Muradov mohl být zapleten do organizovaného zločinu. Může mít kontakty jak na mafii, tak i teroristy. Jedná se o něco, co si jeho fanoušci mohou jen obtížně představit.

Jsem nevinný, hovoří Muradov

Jak už tomu bývá zvykem , pokud se dotyčná osoba oficiálně neprokáže vinnou, platí jistá presumpce neviny.

„Zákon jsem nikdy neporušil. Ani žádné kontakty s mafií nebo teroristy nemám a ani jsem nikdy neměl. Aspoň co vím,“ uvedl Muradov portálu eXtra.cz

„Zrušili mi vízum, dostal jsem jen vízum na výjezd z Česka. Mám teď zákaz se tam vrátit, a nevím proč. Když jsem to chtěl slyšet, řekli mi jen, že to je utajovaná skutečnost,“ okomentoval.

Makhmud Muradov 2021

Fakta prý tvrdí něco jiného…

Další spekulace Macha spojují s kontroverzním podnikatelem Vlastislavem Římským, který před několika dny skončil ve vězení. Server iRozhlas informuje, že mohlo jít zjevně o pašování cigaret. Mimo to má prsty i v mnoha horších věcech.

„Římskému vůbec není cizí posílat skupinku ranařů na lidi, které je třeba zastrašit. Jak dokonce dokládá odposlech, který má naše redakce k dispozici, pomáhat mu v tom měl aktuálně z České republiky vyhoštěný zápasník MMA Makhmud Muradov,“ bylo řečeno ve videu pro Aktu.cz.

A to je tedy právě jeden z problémů, se kterým se Mach nyní potýká. Údajně byl členem vymahačského týmu, jenž zastrašoval lidi.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.