top fight logo export web
fc6369abe5e6cd91cf774098a3088edf2c226b2b

Zájem o peníze ho může stát místo v UFC. Nate Diaz ovšem na svých požadavcích trvá

Zdali jste si mysleli, že jindy obávaný Nate Diaz čeká na svou příležitost vrátit se do UFC za účelem „slávy“, pak jste byli na omylu. Dle slov jeho spárovacího parťáka si problémový zápasník chce vynutit pouze fight, který mu přinese slušné jmění.  

Už od srpna roku 2016, kdy se podruhé utkal s Conorem McGregorem, se neobjevil v kleci, ale jemu to očividně nevadilo. Jediné, co vyhlížel, byl zápas číslo tři, který by ukončil tuto minisérii. K němu ale nedošlo, a proto se mladší z Diazů cítil dotčen… 

Nate Diaz si přeje více peněz

„Stále jezdím do Kalifornie, abych si s Natem zatrénoval, a tak vím, jaké jsou jeho ‚zaječí‘ úmysly,“ prozradil pro BJPenn.com Diazův tréninkový parťák Jake Shields, jenž tímto zveřejněným rozhovorem prakticky podkopával svému příteli nohy. 

„Víte, hlavní problém je v tom, že ho klasické zápasy už nijak neosloví. Je mu naprosto jedno, jestli mu UFC zavolá s dotazem, zdali ho mohou vložit na kartu. Jemu jde hlavně o peníze, což se dá poznat už i z jeho chování,“ svěřoval se. 

Nate Diaz ve skvělé formě

Jaký si z toho máme vyvodit závěr? „Nate se rozhodně nikam nehrne. Do doby, než přijde nabídka, která by ho oslovila, bude doma vyčkávat,“ říká Shield, jenž potvrzuje, že takové nabídky nechodí moc často. „Bude zajímavé sledovat, co se stane,“ doplňuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!