top fight logo export web
97d5324477c5670e65c71287ce3307d2ea82b8a1

Zapomeň na svůj odkaz, v UFC bys měl skončit, vzkazuje McGregorovi hrdina Lewis

„Seber prachy a uteč!“ Tak zní odkaz urostlého zápasníka, který se v lasvegaské T-Mobile Areně pokusil o zázrak. The Black Beast znatelně prohrával na body a do konce duelu chybělo jen pár sekund, ovšem pak přišlo něco, s čím nikdo nepočítal.

Třiatřicetiletý hrdina těžké váhy Derrick Lewis zaznamenal na UFC 229 velký comeback, jaký by se klidně mohl zapsat do historie. On sám totiž téměř celá tři kola tahal v duelu s Alexandrem Volkovem za kratší konec, avšak nakonec se mu podařilo svého soupeře čistým způsobem knokautovat, což mu dodalo další potřebnou energii, jak být opět sám sebou. Ti, co ho ve skutečném životě neznají, vězte, že to je opravdový šprýmař.

Derrick Lewis se vrátil vítězně

„Vydělal si peníze, které by kdekomu změnily život… nemá žádný důvod, proč by měl stále bojovat,“ řekl Lewis pro TMZ Sports v jejich show.

„Na jeho místě bych s tím skončil a odešel do důchodu. Já zápasím jen proto, abych se postaral o svou rodinu. Rozhodně to nedělám z toho důvodu, že bych to nějak moc miloval,“ smál se. „Bojuju hlavně proto, že to je má práce.“

A co by pak tedy Lewis dělal, kdyby mu nějaký souboj vynesl 50 milionů dolarů?

„Patrně bych odstřihl všechny a někam zmizel,“ žertoval. „Asi bych se i odstěhoval od manželky… aby mě nenašla,“ pravil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!