Top-Fight.cz - bojové sporty
Israel Adesanya mma 2021

Daniel Cormier cítí, že na Israela Adesanyu bude v rámci střední váhy čekat ta nejtěžší možná zkouška vůbec.

Vše je odvozeno od času a úsilí, které Whittaker vkládá do své přípravy. „Poprvé jsem měl Izzyho jen za dalšího uměle nafouknutého borce, nevěnoval jsem mu tolik pozornosti a za každou cenu jsem se mu snažil setnout v hlavu. Tak hloupě jsem se však nechal nachytat. Byla to školácká chyba,“ přemítal bývalý šampion, jenž se podobné chyby nechce dopustit znovu. A už teď ví, že nejlepší bude, když svého nigerijského soka stáhne na zem, kde vidí jeho největší slabinu.

Že nepůjde o tak jednoznačný fight, to cítí i bývalý šampion dvou váhových divizí Daniel Cormier. „Očekávám vzrušující a velmi vyrovnanou podívanou. Tohle je fight, který může dopadnout naprosto jakkoliv, dozajista to pro Adesanyu bude ta největší kariérní výzva,“ je přesvědčený.

„Sleduji Roba už dlouho a musím říct, že se neustále vyvíjí, je pořád lepší a lepší. Dokonce mu i věřím to, že Adesanyu v prvním souboji podcenil, protože je Rob zápasníkem, který disponuje opravdu velmi širokou škálou bojových dovedností. Podle mě si vážně myslel, že Izzyho sestřelí v postojí a za každou cenu se hnal za ukončením, tím se ovšem jen dostával do pasti, protože tu Izzy má ty nejlépe propracované protiútoky, jaké jsem kdy u koho viděl,“ řekl Cormier.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Že čeká Adesanyu nad Whittakerem další jasná výhra? Tomu bych zase až tak nevěřil, oponuje Cormier