top fight logo export web
383b4ca3b8129f62883bfeb64253f39c8da64dfd

Že mě chce Perry zmlátit? O tom může jenom snít, vysmívá se Till soupeři, který se prý ani neudrží v UFC

Darren „The Gorilla“ Till se rozhodl reagovat na výhrůžky od Mikea „Platinum“ Perryho, který nedávno řekl, že pokud svého anglického soka potká někde na ulici, nic jej nezastaví od toho, aby jej sejmul.

Ačkoliv se to nezdá, kontroverzní Perry byl tentokrát v právu. Prakticky po celou koronavirovou pauzu na sociálních sítích čelil Tillovým někdy až hloupým vtípkům, že si zablokoval jeho účty, aby měl klid.

Sedmadvacetiletý rodák z Liverpoolu se však nedal, založil si nové profily a v „trollingu“ pokračoval i nadále, až to jednoho dne Perry nevydržel a řekl: „Pokud toho sráče potkám někde na ulici, nic mě nezastaví. A klidně za to půjdu i do basy.“ Své odhodlání navíc podpořil slovy, že pokud si Tilla neodchytí někde na ulici, půjde za ním do střední váhy.

Mike Perry přiostřuje: Darren Till je chodící mrtvola. Jak ho někde potkám, sejmu ho!

Má se začít Darren bát? Ale kdeže, bere to spíše usměvavě. „Neberu to od něj jako výhrůžku, nejedná se o nic nebezpečného. Ve skutečnosti si myslím, že my dva se spolu nikdy neutkáme, já jsem pro něho naprosto odlišný level,“ domnívá se bijec, kterého bude již nadcházející víkend čekat duel s bývalým šampionem Robertem Whittakerem.

„Já jsem tím, kdo tu bojuje s titulovými vyzyvateli a bývalými šampiony, on má potíže se v UFC vůbec udržet. Myslím si, že by se měl starat víc o sebe, protože zápas se mnou nedostane,“ doplnil před obrazovkami stanice BT Sport Till.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.