top fight logo export web
jiri prochazka henry cejudo

Že Procházka porazí Teixeiru? Tak jasně to nevidím, hodnotí Rakič

Ani Aleksandar Rakič si nenechá ujít souboj mezi Jiřím Procházkou a Gloverem Teixeirou, na vítěze by si však vsadit nedokázal.

Jelikož půjde o klasický střet dvou odlišných bojových stylů, bude rozhodovat hlavně to, který z bojovníků dokáže více protlačit ten svůj.

Jirka si je moc dobře vědom toho, jak pokročilou zem Glover má, a proto se již vydal do USA za Henrym Cejudem, aby vypiloval svůj wrestling. Pomůže mu ovšem těchto pár týdnů tréninku před celoživotní Gloverovou dřinou?

„Tohle je hodně obtížné říct, jelikož mi přijde, že si Teixeira až teprve ve svých čtyřiceti dvou letech sáhl na vrchol formy. Dařilo se mu v podstatě proti každému, s kým jsem ho poslední roky viděl. I když ho dobře trefíte, on je vždy schopný vstát a pak vás stáhnout na zem, kde vás ukončí,“ popisoval Rakič.

„Jirka je rozhodně nebezpečný fighter, který umí vyvíjet tlak a během boje dělá spoustu nevšedních věcí, ale pochybuju, že ten deficit na zemi dožene. Bude dost záležet na tom, jestli něco trefí a jak to s Gloverem zamává. I z tohoto důvodu ty šance vidím velmi vyrovnané. Nedokážu říct přesné jméno vítěze, tohle je opravdu 50/50,“ řekl pro Freak MMA.

S blížícím se termínem bitvy se postupně začínají množit i pochybnosti. I když Procházka nepochybně zůstane minimálně papírovým favoritem, teprve až samotný zápas nám prozradí, zdali se dokáže mít před Teixeirovou zemí na pozoru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.