top fight logo export web
Jiri Prochazka se pripravuje na UFC 282

Že se Procházka zlepšil? Tomu vůbec nevěřím, pochybuje Teixeira

Jindy pokorný Glover Teixeira se snaží do mysli Jiřího Procházky vštípit trochu nejistoty. „Určitě jen blafuje, lepší v odvetě nebude!“

Na to, že je Gloverovi čtyřicet tři let, tak v něm stále dřímá ten mladistvý soutěživý duch, se kterým si 10. prosince údajně půjde za vítězstvím. A aby se mu to podařilo, snaží se už teď v Jirkovi vzbudit částečnou nejistotu.

„Všechna úcta k mému soupeři, ale odveta bude moje!“ řekl Glover na tiskové konferenci v New Yorku. „Chyby jsou součástí sportu, a proto jsem prohru s Jirkou přijal, i když jsem minule udělal jenom jednu. Náš sport je nevyzpytatelný, ale o to víc se teď budu snažit, abych byl bezchybný,“ rozpovídal se.

Fantastická bitva dostane druhý díl! Jiří Procházka ukázal na dalšího soupeře

Cíl do odvety je tedy zřejmý. „S ohledem na výkon v prvním zápase se musím postarat o to, abych už neudělal nějakou hloupost. Kdyby se mi Jirku nedařilo ukončit, potřebuji zůstat pozorný a pokorný k jeho dovednostem. Zdali to zvládnu, tak si určitě odnesu výhru,“ věří.

Hovoří se nicméně o tom, že se i Procházka do odvety zlepší… Nebo ne? „Uvidíme, co bude v odvetě, ale já tomu, co Jirka říká, příliš nevěřím. Opravdu mu nevěřím. Podle mě nás bude čekat dost podobný průběh jako v prvním zápase, jen já už nesmím být tak moc hrr, abych se hnal za ukončením, když to nepůjde. Potřebuju být v jistých ohledech rozumnější a vyhraju,“ pronesl brazilský veterán.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!