top fight logo export web

Zlatan Ibrahimovič poslal Khabibovi Nurmagomedovovi motivační vzkaz

Motivátor se snažil podpořit motivátora.

Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov má stále teprve 32 let, ale i tak se už rozhodl ukončit svou MMA kariéru. Volný čas, který se z velké části skládal z jeho tréninku, hodlá nyní věnovat týmovým kolegům, jimž by rád pomohl při cestě na vrchol.

Kdo si ovšem nepřeje, aby to Orel zalomil teď na vrcholu, to je slavný fotbalista momentálně hájící barvy AC Milán Zlatan Ibrahimovič. O něm je všeobecně známo, že s přibývajícím věkem zraje víno, a tutéž myšlenku se pokusil vnuknout i Khabibovi.

„Pokud se cítíš mladý, jsi mladý. Pokud trénuješ tvrdě, pak trénuješ tvrdě. A pokud víš, že jsi lepší než všichni ostatní, tak jsi lepší než všichni ostatní.“

„Jestli jsi na vrcholu, lidé o tobě budou vždy mluvit. Pokaždé se budou snažit najít něco, co by mohli použít proti tobě. Takhle to bylo vždycky. Ty bys ale měl pokračovat,“ vzkazoval mu Zlatan.

Khabib Nurmagomedov byl v UFC podpořen slavným fotbalistou

Zdali bude mít zmíněný motivační proslov nějaký efekt, to ukáže až čas. Úspěšný člen rodiny Nurmagomedovů se ovšem nechal slyšet, že by rád pověsil bojování na hřebík a místo toho by se rád věnoval jinému koníčku – fotbalu.

Dokonce už na stole šampiona z divize lehké váhy UFC přistála první nabídka. O ni se postaral třetiligový ruský celek, jehož záměrem je stoupat vzhůru. A Khabib by rád i v tomto věku provětral své zkušenosti coby jako profesionálního hráče fotbalu.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.