top fight logo export web
Chan Sung Jung

Zombie: Co bych vám měl říct, prohrál jsem tak perfektně, že mohu jen uznat Volkanovskiho kvality

Do zápasu vstupoval s tím, že může překvapit a vykouzlit třeba i nějaké KO. Když se ale věci rozeběhly, pochopil, jak moc se mýlil.

Alexander Volkanovski je z nějakého důvodu v UFC doposud ještě neporaženým bojovníkem. A když vstoupil do své obhajoby proti jindy skvělému a atraktivnímu soupeři Chan Sung Jungovi, dokázal jeho přednosti dokonale eliminovat.

Po třech kolech zápasu mohlo být už definitivně vymalováno. Asijský protivník s přezdívkou „Korejská Zombie“ schytal několik omračujících úderů, jež mu dokonale objasnily, před jak náročnou zkouškou stojí. Přesto se vzdát nechtěl kvůli fanouškům. Po čtvrtém kole ale za něj toto rozhodnutí učinil už rozhodčí.

„Musím říct, že to je pro mě tak trochu úleva,“ vypisoval Zombie na svých sociálních sítích. „Byl to velmi náročný fight. Mnohem těžší, než jsem počítal. Prohrál jsem tak perfektně, že mohu jedině uznat Volkanovskiho kvality,“ vzdával hold svému šampionskému protějšku.

„Mrzí mě, že jsem zklamal ty, co mi fandili. Jsem zklamaný z toho zjištění, že je náš UFC šampion kvalitou úplně jinde. Velmi doufám, že se na tuto úroveň jednoho dne dostane i MMA v mé zemi. Díky Volkanovskimu za tuto zkušenost. Jsi opravdu šampion, jak se patří,“ dodával s patřičnou dávkou respektu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.