top fight logo export web
conor mcgregor zlost

Zpátky do minulosti! Co bude s hvězdami UFC 264?

Nejočekávanější turnaj letošního roku UFC 264 je minulostí, a i když přinesl pro mnohé hořkosladký konec, bylo se rozhodně na co dívat.

Hlavní porci pozornosti si pro sebe samozřejmě urvali aktéři rozhodujícího zápasu trilogie Conor vs. Dustin. O dalších krocích Irské superstar je ale v tuto chvíli zbytečné mluvit. McGregora čeká dlouhé léčení a rehabilitace. Nad jeho návratem do klece visí velký otazník a až budoucnost ukáže, zda vůbec a v jaké formě se Notorious vrátí.

ufc 264

Dustin Poirier vs. Charles Oliveira

Brazilský šampion před zápasem favorizoval Conora a je jasné, že změřit síly s hlavní tváří MMA posledního desetiletí by byl pro Oliveiru zlatý důl. Situace se však vyvinula jinak a na Charlese čeká rodák z Luisiany, který v posledních třech zápasech působil opravdu nezničitelným dojmem.

Pro nezaujatého fanouška je ale tento zápas dokonalé vyvrcholení letošního turbulentního roku v lehké váze UFC. O titul totiž zabojují dva nejlepší bojovníci v naprosto excelentní formě.

Gilbert Burns vs. Leon Edwards/Jorge Masvidal

Stephen Thompson se těšil, že po zádech Gilberta Burnse vyleze až k titulové šanci, ale nakonec si odnesl bodovou porážku, která veškeré jeho ambice na dlouhou dobu zmrazila. Naopak Durinho se vrátil po těžké prohře s šampionem Kamaru Usmanem tím nejlepším způsobem. V pozápasovém rozhovoru si řekl o tři zajímavá jména. Masvidal, Diaz nebo Edwards.

Bitva s Diazem příliš reálná není, ale souboj s Leonem Edwardsem či Jorgem Masvidalem dává všechen smysl světa. Tímto by se v rámci velterové váhy mohl určit nový titulový vyzyvatel.

 

Tai Tuivasa vs. Walt Harris

Australský pořízek jede na vítězné vlně, která spláchla i nebezpečného Grega Hardyho. Tai se opět nezdržel v kleci déle, než bylo nutné a bývalou hvězdu NFL knockoutoval již v prvním kole. Další, kdo by mohl ochutnat divokost osmadvacetileté mlátičky, je Walt Harris.

Jedenáctka divize potřebuje po třech prohrách zabrat a momentálně nemá dohodnutý žádný zápas. Zajímavý souboj dvou velkých chlapů, kteří se potřebují posunout v potravním řetězci by rozhodně nenudil.

Sean O’Malley vs. další unranked oponent

Ten, kdo čekal bleskové vítězství Seana O’Malleyho, byl asi překvapen s jakou houževnatostí odolával Kris Moutinho jeho úderům. Sugar nakonec díky kontroverznímu zásahu Herba Deana zvítězil před limitem, ale ruce si určitě ledoval ještě pár dní po turnaji.

O’Malley se nechal slyšet, že má v UFC špatný plat, a tak bude raději bojovat s neznámými jmény na co největších turnajích, než aby upřednostnil top soupeře na malém turnaji. “Ať už se utkám s kýmkoliv, dostanu zaplaceno stejně, proto to raději budu dělat chytře,” řekl.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.