top fight logo export web
chimaev diaz problemy mma zapas ufc

Zrušená tiskovka, kopance, rány a létající láhve! Atmosféra před UFC 279 pořádně zhoustla

Tak trochu se to dalo předpokládat. Pustit k sobě v jedné místnosti partu kolem Khamzata Chimaeva, Diazovce a tuhle třaskavou směs vyšperkovat Kevinem Hollandem, to nemohlo dopadnout dobře.

Pokud byl na světě nějaký job, který nechcete dělat, byla to určitě pozice ochranky UFC, která měla za úkol testosteronem nabité borce od sebe oddělovat.

Vše začalo jako obvykle. UFC před každým velkým turnajem pořádá velkou tiskovou konferenci, které se účastní všechny hvězdy následující události.

Nejinak tomu bylo i tentokrát. Dana White už byl dokonce nachystán na podiu, ale kontakt s médií se smrkl pouze na jeho krátké prohlášení, že se tiskovka ruší z důvodu několika fyzických napadení v zákulisí.

Podle informací, které potvrdil samotný Dana White, odstartoval nepokoje Khamzat Chimaev, který měl nakopnout Kevina Hollanda.

Khamzatovu agresi vyvolalo Američanovo prohlášení, že Vlk není žádný gangster a dělá ramena pouze před kamerami.

Do konfliktu se následně zapojil i Diazovský gang, což bylo na nebohou UFC ochranku příliš. Situaci, která nemá v historii UFC obdoby, popsal Dana White následovně.

„V zákulisí se odehrálo více šílených … no, ani nevím, jak to nazvat. Za dvaadvacet let, co tohle dělám,  se takový incident nestal. Vypuklo tam prostě peklo! Ani nevím, jak se nám to povedlo zastavit, ale nepředvedli jsme dobrou práci, protože jsme dovolili, aby to vůbec vzniklo. Nikdy se nic takového nestalo a příště už budeme lépe připravení,“ konstatoval očividně konsternovaný a také dost rozladěný boss organizace.

Že se nejednalo o pouhou potyčku pár jedinců, svědčí fakt, že na Khamzatově straně mělo stát zhruba třicet lidí a na té Diazovské dokonce o dvě desítky víc! Proč situaci lépe nezvládla ochranka, to vysvětlil Dana následovně.

„Probíhalo tam několik konfliktů současně a dělo se to na více místech. Někde ochranka byla a snažila se situaci zvládnout, ale jinde chyběla úplně,“ přiznal i vlastní pochybení a podcenění celé přípravy White.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!