Top-Fight.cz - bojové sporty
ufc stadion mma

V UFC se dožadují zvýšení platů, ale domnívají se, že skrze vyšší cenu PPV přenosů cesta nepovede.

UFC si za spolupráce stanice ESPN pro své diváky přichystalo poměrně nečekaný šok. Cena PPV přenosů stoupla o celých pět dolarů, což se pro někoho může zdát jako zanedbatelná částka, pro mnohé je to ale citelná změna, která rozhodně nenastala poprvé.

Za poslední tři roky došlo rovnou ke třem cenovým nárůstům. Nejprve z 59,99 amerických dolarů na 64,99, následně to poskočilo na 69,99 a nyní v roce 2022 dokonce až na 74,99 dolarů. Může za to pandemie koronaviru, anebo jen ESPN využívá příležitosti? Není totiž žádným tajemstvím, že se UFC v posledním roce opravdu hodně dařilo.

„Tohle je prostě špatný krok. Sporty tu jsou pro všechny, a pokud je lidem zdražíme, tím spíše se na nás přestanou dívat,“ domnívá se takový šampion Francis Ngannou, jenž se sám v UFC dožaduje vyšší výplaty. V této změně ale cestu nevidí.

„No tak, Dano White, co má tohle jako znamenat?“ připojoval se Sean O’Malley ve svém podcastu.  „Co se tu sakra děje?! Skutečně pochybuji o tom, že nám vyšší cena PPV přenosů zvedne výplaty. Je snadné si najít nějaký nelegální stream, tím spíš se domnívám, že nás teď diváci budou nelegálně sledovat,“ dával najevo své znepokojení.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Zvýšená cena UFC přenosů? Teď se spíš lidi budou dívat nelegálně, shodují se zápasníci