Sleduj nás

Václav Mikulášek netrefil váhu o půl kila! Bral jsem těžká antibiotika, uvedl na vysvětlenou

Václav Mikulášek netrefil váhu o půl kila! Bral jsem těžká antibiotika, uvedl na vysvětlenouFoto: RFA

Turnaj RFA 15 je za dveřmi, a tak nás dnes čekalo tradiční vážení. Všichni zúčastnění se do limitu dokázali vejít, až na jednoho hříšníka. Tím byl Vašek Mikulášek, který ale nabídl pochopitelnou omluvu.


Galavečer, který se uskuteční v bratislavské Hant Areně, má jako hlavní zápas naplánován duel mezi Horínkem a Mezhidovem. Titulový souboj v lehké váze doplní dalších deset zápasů, ve kterých se představí známá jména jako Sebastian Fapšo, Alexandr Butenko nebo Václav Mikulášek. Posledně jmenovaného čeká premiéra v organizaci, při které změří síly s Gabrielem Törökem. Očekávaný střet se ovšem po vážení ocitl v ohrožení, protože „Baba Jaga“ minul dohodnutou váhu osmaosmdesát kilogramů o rovných padesát deka.

„Bohužel jsem převážil o 500 gramů. V přípravě jsem bral těžký antibiotika a tak dále. Neberu to jako výmluvu, omlouvám se soupeři i svému týmu. Doktoři však řekli, že už by nebylo chytré dále shazovat, což chápu, protože vím, jak jsem na tom byl. Stalo se mi to poprvé a naposledy, že jsem nesplnil váhu. Slibuju! V sobotu předvedu skvělý výkon. Ještě jednou se omlouvám. Určitě všichni víte, jak vždycky dělám váhu. Momentálně to však nešlo,“ vysvětlil Vašek na svých sociálních sítích.

K nesplněnému limitu se vyjádřil i šéf organizace Boris Marhanský. Promotér svého bojovníka nijak nepranýřoval, ale finanční postih mu pochopitelně neodpustil. Nakonec vyzdvihl jiného borce, který se s váhou popral nejlépe v kariéře.

„Máme po vážení a všichni bojovníci dokázali splnit limit, až na Vaška Mikuláška, u kterého jsme problémy trochu čekali. Už pár týdnů zpátky nás požádal o posunutí limitu na devadesát kilogramů. Nakonec se to dohodlo na osmaosmdesát, ale půl kila měl přes. Gabo Török ten zápas i tak přijal. Vašek musí zaplatit pokutu 20 % z výplaty. Ještě bych chtěl pochválit Sebastiána Fapša, který poprvé udělal váhu úplně vysmátý a věřím, že udělá skvělý zápas,“ reagoval Marhanský na YouTube kanále RFA.



Další články

„Rozbiju ti hlavu flaškou!“ Diego Kotlár vře vzteky. Jeho soupeř ho označil za satana

Ve světě Red Face létají pěsti, ale teď to vypadá, že by mohly létat i střepy. Diego Kotlár je vzteky bez sebe a posílá jasný vzkaz svému rivalovi Petrovi Kunštárovi: „Rozbiju ti hlavu flaškou!“ Důvod? Kunštár ho ve videu označil za satana, protože radil jeho přítelkyni Droběnce Kotlárové, aby šla na potrat. Hádka, která začala na internetu, může vyvrcholit v ringu – a tam už žádné řeči nepomůžou.

„Rozbiju ti hlavu flaškou!“ Diego Kotlár vře vzteky. Jeho soupeř ho označil za satana

Největší výhra kariéry! těší Peňáze, který už spřádá plány na další kolo. Fandí i Čepovi

Rozpálená klec, v níž se ozývají bučící hlasy patnáctitisícového publika. V roli nepřítele vstupuje Matěj Peňáz, česká mašina s rozpětím paží neskutečných 211 centimetrů. Jediný přesný úder a německé davy umlknou – vítězství je české. „Největší výhra mé kariéry,“ žasne Peňáz, ačkoliv s čerstvými stehy pod okem, ale zato šťastným úsměvem na rtech.

Největší výhra kariéry! těší Peňáze, který už spřádá plány na další kolo. Fandí i Čepovi