top fight logo export web
Superbon Banchamek ko

VIDEO: Brutální KO! Thajec Superbon je novým králem světového kickboxu

Všichni milovníci bojových sportů si přišli na své. A fandové kickboxu obzvlášť. Organizace ONE Championship totiž před pár dny uspořádala nezapomenutelný galavečer ONE: First Strike, který byl napráskaný těmi nejlepšími zápasníky.

A výsledek stál rozhodně za to. Fanouškům se dostalo hned několika úžasných soubojů, ve kterých padlo hned několik učebnicových knokautů.

Už teď je jasné, že na tenhle turnaj budou fanoušci ještě dlouho vzpomínat. Přinesl totiž celkem šest zápasů, z nichž jen jeden skončil na body. A i když se povedly opravdu všechny, jedna bitva všechny zastínila.

Pomyslnou korunku si vysloužil Thajec Superbon, který se před pár lety blýskl i v ČR. Jeho soupeřem byl obávaný Petrosyan aka Doktor. A i když se očekávala taktická bitva, nakonec bylo vše jinak.

Osudové bylo druhé kolo, ve kterém Petrosyan natlačil Thajce zády k pletivu, kde ho zasypal údery. Jenže když se z výpadu stahoval zpět, Superbon využil příležitosti a nachytal ho ukázkovým highkickem přímo na čelist. Arménec šel k zemi v bezvědomí a bylo po zápase.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.