Sleduj nás

VIDEO: Dvojitý výprask! Bojovník dostal nejdříve tvrdé KO od soupeře a pak ho uspal rozhodčí

VIDEO: Dvojitý výprask! Bojovník dostal nejdříve tvrdé KO od soupeře a pak ho uspal rozhodčí
Jeden bizarní moment nabídl i MMA turnaj v Rusku. Zápas sice netrval ani 10 vteřin, protože jeden ze zápasníků dostal krátce po začátku kola tvrdé KO a rozhodčí musel zápas ukončit. Jenže pak se stalo něco, co čekal málokdo.

Tak tohle se jen tak nevidí! Sociální sítě se baví bleskurychlým soubojem, který trval pouhých 10 vteřin. Poražený bojovník šel totiž po hodně přísné pravačce hned bezvládně k zemi. Rozhodčí tak na nic nečekal a zápas ukončil.

Jenže to ještě netušil, že se zmatený bojovník probere a dezorientovaný ho napadne. Rozhodčí se s pomateným bojovníkem ale vůbec nepáral. V klídku ho přiškrtil až do té doby, než ho uspal. Potom, co dílo dokonal a odevzdal bezvládného bojovníka do náruče jeho týmu, se ještě šibalsky zasmál.


Další články

„Dostala třikrát pěstí, ale mě bolí ručička." Bailador zmlátil onkologickou pacientku a na streamu si stěžoval, že mu otéká zápěstí

Existují lidé, kteří spáchají něco odporného a snaží se to zamést pod koberec. A pak je tu Luboš Suchánek, vystupující jako Bailador, který svůj skutek nejen nezametl, ale sám ho odvysílal, okomentoval a doplnil o vlastní zdravotní bulletin. Na ulici napadl ženu, dal jí podle svých slov třikrát pěstí, a když se vrátil ke kameře, věnoval následující minuty tomu nejdůležitějšímu — totiž tomu, jak mu z toho oteklo zápěstí. Napadená žena se přitom léčí s rakovinou. On to věděl.

„Dostala třikrát pěstí, ale mě bolí ručička.