video ko
video ko

VIDEO: Dvojitý výprask! Bojovník dostal nejdříve tvrdé KO od soupeře a pak ho uspal rozhodčí

Jeden bizarní moment nabídl i MMA turnaj v Rusku. Zápas sice netrval ani 10 vteřin, protože jeden ze zápasníků dostal krátce po začátku kola tvrdé KO a rozhodčí musel zápas ukončit. Jenže pak se stalo něco, co čekal málokdo.

Tak tohle se jen tak nevidí! Sociální sítě se baví bleskurychlým soubojem, který trval pouhých 10 vteřin. Poražený bojovník šel totiž po hodně přísné pravačce hned bezvládně k zemi. Rozhodčí tak na nic nečekal a zápas ukončil.

Jenže to ještě netušil, že se zmatený bojovník probere a dezorientovaný ho napadne. Rozhodčí se s pomateným bojovníkem ale vůbec nepáral. V klídku ho přiškrtil až do té doby, než ho uspal. Potom, co dílo dokonal a odevzdal bezvládného bojovníka do náruče jeho týmu, se ještě šibalsky zasmál.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin