Michal Przybylowicz
Michal Przybylowicz

Ostuda polského MMA! Do klece vstoupí muž, co se utká s ženou. Podívejte se na video z tréninku

Poláci jsou v poslední době vskutku šílení. Nejdřív přišli se soubojem jednoho člověka proti třem a teď vymýšlí zápas mezi mužem a ženou. To vše pro potěšení publika. Jde ale vůbec ještě o zábavu?

Někdo by řekl, že když s tímto bláznivým nápadem souhlasí obě strany, o problém se nejedná. Potíž je ale zejména v tom, že se touto myšlenkou mohou inspirovat další a nakonec to lidem přijde úplně normální, když chlap mlátí ženu.

V našem případě je ovšem nutné slovo „chlap“ brát trochu s rezervou. Do klece se sice chystá mužské pokolení, ale takové, které se nechalo x-krát přeoperovat.

Michal Przybylowicz, jak zní celé jeho jméno, se rozhodl, že se nechá proměnit v Kena, což je pro lepší přiblížení společník panenky Barbie. Po mnoha operacích nabrala jeho tvář skutečně nového vzhledu a tato vizáž nyní okusí svou pevnost proti dámským úderům.

Protože tento „Ken“ nedisponuje zatím velkými bojovými zkušenostmi, byla mu podle toho vybrána i soupeřka. Půjde o Wiktorii Domzalskou, což je ještě mladá studentka, která rovněž v MMA světě nemá žádné dovednosti.

„Určitě chci překvapit a vyhrát. Svého soupeře nehodlám podcenit, proto tvrdě trénuji. Chystáme si pro něj speciální překvapení,“ řekla Domzalská, která už teď lační po výhře.

A proti komu že to bude stát? Viz video:

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin