top fight logo export web
zena vs chlap

VIDEO: Co to je za hnus? Poláci pořádají MMA zápasy, kde muži mlátí ženy

Tak to vypadá, že se svět v pr*el obrací. V Polsku totiž uspořádali hned dva MMA zápasy mezi mužem a ženou. A nerovné souboje dopadly přesně podle očekávání.

Muži zcela přirozeně zvítězili nad svými ženskými soupeřkami. Tedy, pokud můžeme v této souvislosti vůbec používat slovo muži. Každý správný chlap ví, že ženská se nemlátí. Kam až tenhle bizár zajde?

Polská organizace MMA-VIP o víkendu uspořádala hodně bizarní podívanou. Ve dvou zápasech proti sobě postavili muže a ženu. V tom prvním se představil Michal Michal Przybylowicz aka polský Ken, který je znám především pro svou zálibu v plastických operacích. Jeho soupeřkou byla mladá studentka.

Ve druhém souboji se proti sobě postavili Piotr Mua Boy Lisowski, a Ula Siekacz, která se přezdívá Arm Power Girl. I ve druhé bitvě jasně dominoval zástupce mužského pokolení.

Otázkou ovšem zůstává, kam až tahle zrůdnost zajde? To opravdu žijeme ve světě, kde se lidé chtějí dívat na to, jak chlap zbije v nerovném zápase ženskou? Tahle zrůdnost dělá z MMA a bojových sportů hodně nechutný cirkus…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.