top fight logo export web
f124f1905bf2813a67be1bb5f8ea3c8048edda3b

A je to tu! Slovenský objev Ľudovít Klein vyzval svého krajana Ivana Buchingera o titul v pérové váze

To, o čem se v posledních dnech dosti nahlas mluvilo, se nakonec také stalo skutečností. Ačkoliv se stále jedná jen o výzvu, na níž aktuální mistr musí nejprve kývnout, již teď nám současná situace naznačuje, že se máme na co těšit.

Ľudovít Klein vyzval svého krajana Ivana Buchingera

„Už delší dobu jsem naznačoval, že bych rád získal pás šampiona z mé hmotnostní kategorie. Na posledním turnaji v Praze ho vyhrál právě Buchinger, takže bylo jasné, za kým se mám obrátit,“ pravil slibně se rýsující talent, jehož konto zdobí 13 výher a pouze 2 porážky.

Tento duel by pro Kleina mohl být signálem, zdali už je připravený podívat se do světa. „Buki je můj kamarád a hodně jsem se toho od něj naučil, ale pokud se mám i nadále vyvíjet, pak nevidím jinou možnost, než se společně střetnout. Teprve pak budu vědět, zdali mám na víc,“ potvrzoval.

Možnou potenciální stopku by mu mohl vystavit sám Buchinger, který v minulosti prozradil, že by radši přijímal zahraniční protivníky, než se utkával s domácími kolegy. Současná situace a tlak ze strany vedení by ho ale mohly přesvědčit, aby od svého původního slibu odstoupil.

„Takže Ivane,“ vracel se ke slovu Klein, „doufám, že mou výzvu přijmeš s respektem a pokorou,“ doplňoval třiadvacetiletý odhodlanec, který svými slovy ve Spartakus Fight Gymu cílil i na samotného promotéra XFN Petra Kareše, aby využil svého postavení a popohnal případný chod věcí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.