top fight logo export web
f69274f4adeaaed5f44982d988e98e9175bffa40

Boj o titul střední váhy! XFN odhalilo trhák hlavního zápasu turnaje v Praze

XFN 18, na němž se měl původně utkat Karlos Vémola s Patrikem Kinclem, již zná náhradu za českého Terminátora. Není jí nikdo jiný než dlouhou dobu avizovaný Makhmud Muradov.

„Čeká nás další těžký zápas. Macha sleduji již delší dobu, je to bojovník tělem i duší, takže se dá očekávat, že do toho souboje vloží naprosto všechno. Pro mě osobně je to určitě veliká výzva,“ říká s ohledem na svůj nově oznámený zápas Kincl.

To, že se nebude jednat o nic lehkého, potvrzují i slova devětadvacetiletého rodáka z Uzbekistánu. „Tento duel bude nepochybně jedním z mých nejtěžších vůbec. Respektuji Patrika a vše, co dokázal. Myslím si, že je jedním z nejlepších zápasníků velterové váhy v celé Evropě,“ přiznává Muradov.

Následující bitva se ovšem odehraje ve váze střední a půjde v ní o ten největší možný klenot, tedy o titul, jenž momentální náleží Machovi. „Hodně bude záležet na psychickém rozpoložení obou bijců,“ komentoval trenér Daniel Barták. „Kdo ze sebe dokáže setřást tu tíhu, ten bude mít k vítězství blíže. Sám lehce favorizuji Macha, ale uvidíme, bude to válka!“ dodává.

Zápas mezi Patrikem Kinclem (21-9) a Makhmudem Muradovem (19-6) se uskuteční 7. června v O2 areně. Diváci si jej užijí prostřednictvím O2 TV Sport.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!