Top-Fight.cz - bojové sporty

Den D je tu! Petr Kareš vstupuje do boje proti Pirátovi Krištofičovi, rukavice nebudou potřeba

Organizace XFN, v jejímž čele stojí společnost Double Red, se po několikaměsíční odmlce vrací zpátky na scénu. Pro své příznivce si připravila jak uvítací, tak i částečně omluvný turnaj, v jehož hlavním duelu se představí sám bývalý promotér Petr Kareš. Soubojem se Samuelem „Pirátem“ Krištofičem mu začne jeho třízápasové omluvné turné.

Petr „Voldemort“ Kareš chtěl dát bojovým sportům již před pár měsíci vale, jenže vývoj událostí mu nakonec nedovolil jinak. Když se ale naskytla příležitost napravit svá předchozí selhání, chopil se jí s otevřenou náručí.

Na bývalém lodivodovi XFN nyní je, aby se postavil do tří zápasů bez nároku na odměnu. Vydělaná částka poputuje mezi zápasníky, kteří dříve nedostali v organizaci zaplaceno, nebo lidi, kterým nebyly uhrazeny peníze za vstupenky. Společnost Double Red však tuto zodpovědnost vzala do velké míry na sebe a dá se konstatovat, že většina dluhů již byla uhrazena.

Z hlediska dobrých kontaktů nebylo pro tuto velkou módní značku problémem najít Karešovi vhodného soupeře. Při lovu se sáhlo ke konkurenci, kde byl vytažen Samuel „Pirát“ Krištofič, jenž je v dnešní době považován za jednoho z nejlepších „welterweight“ bojovníků na československé scéně.

Zdravotní potíže Piráta, jak sám uvedl, mu nedovolí zápasit na zemi, což je jeden z nezbytných aspektů MMA, a proto i z tohoto důvodu si pro nás XFN připravilo pochoutku v podobě pravidel přísného barmského boxu, ve kterém jde zejména o postoj a jsou v něm prakticky všechny údery povoleny. Rukavice pro změlnění ran v takovém případě nejsou žádané.

Fight Card

Kde a jak sledovat Double Red Fight Night?

První turnaj na cestě za vzkříšením nám začíná již tuto sobotu 14. prosince v 17.15 hodin. Tento čas je důležitý pro všechny diváky v bratislavské Eurovia Aréně, protože tím začnou první předzápasy. Druhý klíčový čas nastane v 18.00, kdy nám stanice O2 TV Sport nabídne již kartu prelims, s níž začne celý živý přenos, který potrvá přibližně až do jedenácti hodin večer. Na Slovensku by měly stejné podmínky platit pro kanál Orange Sport.

Kdo zmíněnými stanicemi nedisponuje a nerad by si nechal jinak vzrušující turnaj ujít, může podpořit chod organizace a zaplatit si PPV přenos, s nímž o nic nepřijde.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?

  • Top-Fight.cz
  • XFN
  • Den D je tu! Petr Kareš vstupuje do boje proti Pirátovi Krištofičovi, rukavice nebudou potřeba