top fight logo export web
4cbe6b8637059d18a68ae7f2b750ca52b4ecc5b6

Kareš ostře proti Vémolovi: Pokud v sobotu nastoupí v Oktagonu MMA, hrozí mu desetimilionová pokuta

Jaké turnaje nám nabídne víkend, to už je předem jasné, avšak doposud stále netušíme, jak vyvrcholí situace mezi XFN a Karlosem Vémolou, který po předchozích neshodách, špatné komunikaci a především neproplaceným zápasům s organizací vypověděl smlouvu.

Jedni by řekli, že je český Terminátor v právu, ovšem pak tu máme druhou skupinku lidí, v jejímž čele nestojí nikdo jiný než promotér Petr Kareš, jenž si i po vyvrcholení předchozích událostí stále myslí, že je v souladu se zákonem, pokud říká, že má Karlos Vémola platnou smlouvu s XFN, ačkoliv byl už oficiálně prezentován jako nová posila konkurence.

„Po konverzaci se správním zástupcem jsme pana Vémolu vyzvali, aby naplnil podmínky smlouvy, které má platné u nás, a nezápasil pod hlavičkou Oktagonu MMA (16. března v Ostravě). Zdali neuposlechne, přistoupíme k aktivací smluvní doložky ohledně pokuty celkové výše deseti milionů korun,“ uvedl Kareš.

Vzhledem k této výpovědi se nám prakticky naskytla i odpověď na otázku, proč XFN stále propaguje zápas Šolc vs. Vémola, který se měl za normálních podmínek uskutečnit také 16. března, nikoliv však v Ostravě, nýbrž na turnaji v Brně.

„Podle smlouvy, jíž jsme uzavřeli s Karlosem Vémolou, jsme jako XFN vlastníky jak jeho instagramového, tak i jeho facebookového profilu. Z instagramu nás ale pan Vémola bez varování odhlásil, na facebooku jsme se rozhodli po vzájemné dohodě už nic nepřidávat,“ vysvětloval Petr Kareš.

„Předpokládali jsme, že se všechno vyřeší během jednání, k němuž byl Karlos i jeho právní zástupce vyzváni, ale ani jeden se k našemu návrhu nevyjádřil…,“ pokračoval, čímž si tak trochu rýpnul do vosího hnízda. Každá strana si totiž v případě potřeby najde své vlastní argumenty.

Spousta lidí je toho názoru, že pokud vám váš zaměstnavatel neplatí, pak je jedno, jestli s ním máte platnou smlouvu. Dle názoru Petra Kareše ale XFN dluží (jenom) Ivanu Buchingerovi a Patrikovi Vrbovskému alias Rytmusovi.

„V současné chvíli nemá proplaceno Buchinger a Rytmus, oba dva dostali 50 % ze své slibované gáže. Zbytek bude uhrazen v nejbližší možné době,“ pravil vrchní promotér, jenž musí slovenskému zpěvákovi zaplatit tedy ještě 2,5 milionu z jeho pětimilionové výplaty.

„Určitě se jedná o problém, který by se dal považovat za pádný k mému odvolání. Pokud by mně a dalším majitelům XFN byla představena osoba, která by nám ukázala nějaký funkční koncept a zvládala to lépe, pak bych z vedení odešel. Ale doposud mě chtěl nahradit jenom Petr Ondruš, avšak jeho plán většinu majitelů nedokázal přesvědčit,“ uzavřela dosavadní „vůdčí“ tvář organizace.

Kam pokračovat? 

Slovy Terminátora: Není to tak dávno, co Kareš říkal, že nikomu nic nedluží. No a podívejte se na něj teď

Dluhy, ignorace a nakonec jen zklamání. Metody a přístup XFN donutily další hvězdy opustit pole

Kareš navrhuje Vémolovi: Pojďme se domluvit, že odmlátíš dva zápasy za XFN. Potom si jdi, kam chceš

Zápas s Kinclem? Chcete, abych zase bojoval zadarmo? Nejsem to já, kdo neplnil podmínky, kontruje Vémola

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!