top fight logo export web
0469ef441788102a37a008220d16121dd3244731

Kareš striktně a jasně: Vémola má pokutu 10 milionů korun, uvidíme se u soudu

V momentě, kdy Karlos Vémola nastoupil do ostrého zápasu pod vlajkou OKTAGONU MMA, vznikla mu dle staré dohody s XFN povinnost zaplatit smluvní pokutu ve výši 10 milionů korun. Takto to veřejnosti představil promotér Petr Kareš.

„Chtěl bych, aby se ze soudního sporu s Vémolovou stal precedent, díky němuž by si zápasníci uvědomili, že pokud s někým uzavřou smlouvu, mají k ní také určité povinnosti. Karlosova smluvní pokuta činí 10 milionů korun,“ uvedl Kareš, jenž se zároveň nechal slyšet, že se snažil udělat všechno proto, aby byl Terminátor spokojený. On však přitom stále trval na přestupu.

Dle slov Dittricha (právník Vémoly) nedostal Karlos od 3. března 2018 zaplaceno. Tuto zprávu bere šéf XFN jako lež. „Kdo Karlose zná, ten ví, že by bez zaplacení nezápasil,“ bránil se, přičemž prstem poukazoval na pravého viníka. „Osoba pana Dittricha se mi už od začátku zdála podezřelá. Jednal s námi takovým způsobem, jako kdybychom měli Vémolu zadarmo pustit, čímž by to pro nás všechno mávnutím ruky mělo skončit. Indikuje mi to jenom snahu se vymanit ze smlouvy.“

A aby toho nebylo málo, kromě výše zmíněné pokuty Terminátor údajně dluží XFN peníze za neproplacené letenky Flaviu Magonovi (s nímž se utkal na XFN 15). „Nebylo snadné najít pro Vémolu soupeře. Odmítal všechny, co byli adekvátní k jeho rekordu. Protože trval na zápasníkovi z Brazílie a cena letenek byla kolem Vánoc vysoká (120 tisíc korun), nabídl se, že se bude podílet na nákladech. Nakonec ale od nás odešel a stejně nezaplatil,“ odhaloval Kareš.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!