top fight logo export web
df96473c95fcae9795c4f9d9428554cf8754efaa

Lístky se neprodávají! Pomozte Karešovi od lopaty tím, že si zakoupíte více vstupenek

Bylo nám snad odhaleno tajemství, proč Karlos Vémola stále nedostává pořádné zahraniční soupeře? Náš známý promotér XFN Petr Kareš má totiž druhou tajnou práci, kterou vykonává, když se nikdo nedívá. 

Ať už to máme brát vážně, nebo také ne, signál je poměrně jasný. Prodej vstupenek na XFN, s níž jde ruku v ruce Karešova sportovní rozlučka, pokud na ní nejsou obsažena velká jména, nejdou tak na dranc, jak by se očekávalo, a proto byl i sám „zkušený“ organizátor nucen se chopit lopaty. 

Jeho výzva směruje hlavně k fanouškům. Ti sami by mu měli napovědět, koho chtějí v kleci vidět příště. Karlos Vémola už dlouho naznačuje, jak moc stojí o zahraniční soupeře, kteří by mu pomohli zpět do UFC, ale místo toho tu jen máme další boj v podobě derniéry Martina Šolce, na nějž je vypsaný kurz rovných 10!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!