top fight logo export web
8fd3887ef645fe9d85f8ee323190a2fa48748daf

Marpo vs. Rytmus se blíží. Jak to vidíme my a kde si vsadit?

Boxerský duel Marpo vs. Rytmus se nezadržitelně blíží. Už koncem prosince se utkají Otakar „Marpo“ Petřina a Patrik „Rytmus“ Vrbovský. Od zápasu nečekejme žádnou boxerskou podívanou, ale spíše to, že oba aktéři chtějí přiblížit bojové sporty širší veřejnosti. To se zatím daří a organizace XFN hlásí téměř vyprodáno.

A jak to vidí sázkové kanceláře? Na Petřinu je podáno přes 4700 tiketů. Na Rytmuse vsadilo pouze 197 lidí. Je to ovlivněno i tím, že Rytmus ještě ani nezačal boxovat a Marpo se v bojových sportech už dávno pohyboval. Zápasil několik let pod klubem Hanuman Gym Praha a od svého dětství v sobě nese znak rváče. Nevstupuje tedy do ringu poprvé, což je obrovská výhoda. 

Vsadit si můžete u Tipsportu. Vstupte do největší komunity sázkařů a získejte 150 Kč zdarma. Čeká na vás i vstupní bonus až 50 000 Kč. Inspirujte se tipy zkušených sázkařů v Tiket aréně a získávejte odměny díky psaní analýz k zápasům, ve kterých se vyznáte.

Vrbovský si chce ve svém věku splnit sen a zkusit čelit v boxerském duelu co nejdéle. Jasná převaha je ale na straně Marpa, který nedovolí žádné překvapení a Rytmuse přejede v kurzu 1.35. Zajímavou sázkou se zdá být i -3.5 v kurzu 1.81 (méně než 3.5 kola).

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!