top fight logo export web
7709c20cc6840fd4abe58d731d0bf1c256a27a0a

Odveta: Karlos Terminátor Vémola vs. Patrik Kincl – ZRUŠENO

Organizace dlouhou dobu slibovala zajímavé zápasy. Jedním z nich byla i odveta Karlos Terminátor Vémola vs. Patrik Kincl. Nyní však už můžeme konstatovat, že se možná XFN v červnu ani neuskuteční. Dluhy a problémy provází značku XFN už několik měsíců, postupně vše také graduje a vyplouvá na povrch.​

Karlos Terminátor Vémola vs. Patrik Kincl

Když Karlos Terminátor Vémola porazil bez větších problémů Petra Ondruše a následně Patrika Kincla, ani jeden si to nechtěl připustit a oba aktéři stáli dlouhou dobu o odvetu. Nabízela se tedy možnost uspořádat souboj poražených, kdy si vítěz odnese nárok na odvetu s Karlosem Vémolou. Téměř všem bylo jasné, že Petr Píno Ondruš nemůže Kincla ohrozit, jenže organizace XFN z toho udělala hlavní trhák večera a skvělým marketingem opět prodala mnoho vstupenek. Zápas samozřejmě dopadl podle očekávání a Ondruš byl poražen v prvním kole. V tu dobu bylo jasné, že se můžeme těšit na odvetu Karlos Terminátor Vémola vs. Patrik Kincl. Té se ale nakonec nedočkáme, jelikož organizace XFN má nyní velké problémy a mluví se i o jejím zániku.

Patrik Kincl zvítězil v UFC

Vstupenky na zápas Karlos Terminátor Vémola vs. Patrik Kincl 2 bylo možné rezervovat na stránkách XFN. Jestli ale organizace samotný galavečer uskuteční, to se zatím neví. Bojovníci z XFN odchází a vedení už několik týdnů mlčí. Celý galavečer XFN 18 měla vysílat sportovní televize O2 Sport.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.