top fight logo export web
84f760078255c42c2a2b35fa492e8a70bda6b345

Petr Kareš není majitelem XFN, následující tři zápasy bude bojovat zadarmo!

Poslední dobou se lidé hodně ptali, kdo stojí za vzkříšením organizace XFN a jaké jsou k jejímu návratu důvody. Na tyto otázky více než jasně odpověděla společnost Double Red, která nám byla doposud prezentována za jednoho z hlavních investorů. Pravdou však zůstává, že ona sama je majitelem.

„Double Red je novým majitelem, nikoliv sponzorem XFN,“ znělo v prohlášení společnosti. „Hlavní podmínkou převzetí a ‚uzdravení‘ (od dluhů) byla dohoda s Petrem Karešem, že odboxuje minimálně 3 zápasy bez nároku na honorář, který bude použitý na úhradu starých závazků vůči zápasníkům a lidem, kteří neobdrželi peníze za vrácené lístky.“

Výsledek obrázku pro double red xfn

Petr Kareš tedy není žádným majitelem, a dokonce se může zpochybnit i jeho pozice promotéra. Původní plán byl ten, že se hned jeho první zápas uskuteční v Praze (proti Samuelovi „Pirátovi“ Krištofičovi), ten však byl později přesunut do Bratislavy, kde se dá očekávat více příznivců slovenského borce. Sám Kareš následně musel přijmout přezdívku „Voldemort“, u níž se dá dost silně pochybovat, že by si ji vybral dobrovolně. Zmíněné tahy nepochybně neprovedl on, nýbrž noví vlastníci z Double Red.

„Takto zněla naše dohoda s tím, že Double Red nenese za staré dluhy žádnou zodpovědnost. Upřímně nám záleželo na dořešení této situace (kdy XFN dlužilo spoustě lidem i zápasníkům), jelikož víme, že lidem tyto peníze skutečně chybí a jsou vděční za každou malou výpomoc. V případě zániku organizace XFN by s největší pravděpodobností svoje peníze nikdy nedostali. Takové řešení by nikomu neprospělo.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!