top fight logo export web
e01221005498a9251c2c8bce50917b74d56bc1b8

Petr Kareš se loučí se zápasnickou kariérou, co nám přinese XFN Legends?

Na XFN Legends v K-1 se představí skutečně ty největší hvězdy. V akci tak můžeme sledovat Ondřeje „Spejbla“ Hutníka, Jana Soukupa, Petra Ondruše, promotéra XFN Petra Kareše a také Jiřího Apeltauera. O soupeřích pro české borce se stále jedná, ale vstupenky jsou již v prodeji.

Galavečer XFN Legends proběhne 29. března a fanoušci K-1 se mají opravdu na co těšit. Jedním ze zlatých hřebů večera bude návrat legendárního Ondřeje „Spejbla“ Hutníka. Rovněž bude zajímavé sledovat, jak si povede promotér organizace XFN Petr Kareš, který se zapsal do historie českého kickboxu svým vítězstvím na světovém šampionátu.

XFN Legends 2019 Praha

Zajímavé bude rovněž sledovat Petra „Pína“ Ondruše, který ve svém posledním zápase na XFN nestačil na Patrika Kincla. Kincl si díky tomuto vítězství vybojoval odvetu s Karlosem Vémolou v O2 Aréně. Souboj legend K-1 se bude prostřednictvím organizace XFN konat v pražské hale Královka.

XFN Legends 2019 Praha fight card a výsledky

O složení kompletní fight card na XFN Legends v pražské hale Královka se stále jedná. Zatím jsou potvrzeny tyto legendy českých bojových sportů:

  • Petr Kareš
  • Ondřej „Spejbl“ Hutník
  • Petr „Píno“ Ondruš
  • Jan Soukup
  • Jiří Apeltauer
XFN Legends vstupenky

Vstupenky na akci XFN Legends, která se koná v pražské hale Královka 23. března, jsou k dispozici na oficiálních stránkách ticketportal.cz. Nejlevnější lístky pořídíte už za 490 Kč. Nejdražší lístky s nejlepší viditelností pak stojí 1290 Kč, což je s porovnáním například vstupenek na UFC v Praze o několik řádů nižší částka.

XFN Legends sledovat online zdarma livestream živě

XFN Legends K-1 bude s největší pravděpodobností vysílat opět O2 Sport, která se na akce XFN specializuje. Tato televize je ovšem placená. Pokud chcete XFN Legends sledovat zcela zdarma, můžete využít volně dostupné livestreamy, které jsou dostupné na internetu. Za tyto online streamy platit nemusíte a jejich sledování je legální.

XFN Legends video

Zde se můžete podívat na video ze zápasu Petra Kareše na Night of Warriors:

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!